Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR Резервен филтер B100-25MG+, збогатен со Магнезиум, капа
Достапност:
Шифра: 69903

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR Резервен филтер B100-25MG+, збогатен со Магнезиум, капацитет 200 литри, за употреба со AGATE, AMETHYST, ORION, TIME + BRITA брендирани бокали
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt