Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR STIRON, Филтер кој го елиминира бигорот во машините за
Достапност:
Шифра: 66568

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR STIRON, Филтер кој го елиминира бигорот во машините за перење алишта и машините за миење садови, ја смалува тврдоста на водата и ја зголемува ефикасноста на детергентот, еден патрон е доволен за 300 перења или 2 години,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm