Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHB862/00, Фигаро, Боја Црно Бела, Керамички обликувач,
Достапност:
Шифра: 71584
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHB862/00, Фигаро, Боја Црно Бела, Керамички обликувач, дијаметар 16мм, Темпреатура до 200C, 8 нивоа на температура, автомтско исклучување по 60 мин, Време на загревање 60 секунди, Должина на кабел 1,8 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt