Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHB864/00, Фигаро, Боја Црно Виолетова, Керамички облику
Достапност:
Шифра: 71583
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHB864/00, Фигаро, Боја Црно Виолетова, Керамички обликувач, Tourmaline Ceramic, дијаметар 25мм, Темпреатура до 200C, 8 нивоа на температура, LCD, автомтско исклучување по 60 мин, Време на загревање 60 секунди, Должина на кабел 1,8 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it