Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHH811/00, Multi-Styler 2 in 1, Преса за коса и Фигаро,
Достапност:
Шифра: 70962
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHH811/00, Multi-Styler 2 in 1, Преса за коса и Фигаро, Боја Црна, 5 додатоци, Максимална температура 210С, Керамички плочки, Должина на плочки 80мм, Фигаро 25мм, Јон функција, Време на загревање 60 секунди, Должина на кабел 1,8 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt