Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Pro 200 Slim C525E, Професионално Керамичко Фигаро, Диј
Достапност:
Шифра: 67477
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Pro 200 Slim C525E, Професионално Керамичко Фигаро, Дијаметар 25мм, црна боја, ЛЦД Дисплеј, Брзо загревање за 180 секунди, Варијабилна температура до 200 степени, Вентилирачки изолиран врв
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it