Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECI 341.BZ Distinta, Future Bronze, Апарат за еспресо
Достапност:
Шифра: 69631
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ECI 341.BZ Distinta, Future Bronze, Апарат за еспресо кафе и капучино, 15 бари, Правење пена од млеко, 1л резервоар, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, 1100W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555