Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY KS 28, Дигитална кујнска вага, кружен дизајн, це
Достапност:
Шифра: 68884
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY KS 28, Дигитална кујнска вага, кружен дизајн, целосно стаклена, Голем ЛЦД дисплеј на допир, капацитет 5кг, ултра тенка - 19мм, TARE функција, градуација 1гр, автоматско исклучување, индикатор за преоптеретеност
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt