Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9305/21, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина
Достапност:
Шифра: 71907
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9305/21, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина 1.5 Л, Автоматско исклучување, одржување на температура, индикатор на ниво на водата, широко отворање на капакот, филтер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt