Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TCG4215, ИНОКС, Голем грил тостер, 2000W, нелеплива површи
Достапност:
Шифра: 73996
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 334 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 167 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH TCG4215, ИНОКС, Голем грил тостер, 2000W, нелеплива површина, алуминиумски плотни кои се вадат, термостат, долен и горен греач, контрола на температурата на секој грејач посебно, додаток тава, Здрава храна со помош на големите одводни канали за маснотии
Достапност по салони Сетек Битола
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG