Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG MS23F301TAS/OL, Микробранова Печка, сребрена боја, сива
Достапност:
Шифра: 66243
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG MS23F301TAS/OL, Микробранова Печка, сребрена боја, сива рачка, Капацитет 23л, Самостоечка, надворешна моќност (Микробранови) 800W, (1.150 W Max), електронска контрола, керамичка внатрешност, стаклена ротирачка чинија
Напреден Филтер
Волумен 23 литри
Грил Не
ЛЦД Диспеј Не
Тип Самостоечки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555