Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHC66506, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензор
Достапност:
Шифра: 72664
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHC66506, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензорска, со 4 грејни зони (2x двојни, 2x стандардни), тајмер, ЛЦД Дисплеј за секоја зона на готвење, заштита од прегревање, заклучување од деца, без инокс рамка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt