Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без рамк
Достапност:
Шифра: 68787
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Без рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelЛЦД glas, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, дупла плотна 120/210mm 750W/2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt