Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BHI 611 ES, Essential линија, Целосно вграден интегриран
Достапност:
Шифра: 72990
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BHI 611 ES, Essential линија, Целосно вграден интегриран кујнски аспиратор, Можност за издувно и проточно работење, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 370m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 140 m3/h, Аспиратор со проточно функционирање - го вовлекува заситениот воздух со пареа и мириси во филтер и потоа прочистениот воздух го враќаат во кујната, 4 степени на вентилаторот, Филтер за маснотии кој се мие, ЛЕД осветлување, Максимална бучност 67dB, Енергетска класа D, Димензии (ШxВxД): 53,4 × 20,8 × 30 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt