Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH FFL020MW0, Серија 2, Микробранова печка, Бела боја, Капаци
Достапност:
Шифра: 74926
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 625 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 313 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH FFL020MW0, Серија 2, Микробранова печка, Бела боја, Капацитет 20л, Моќност 800W, 5 степени на контрола, Самочистење со Хидролиза, Врата со сигурносно стакло, ЛЕД осветлување, Одмрзнување, Подгревање јадење, Брза припрема, Димензии 44x26 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG