Бренд: AKPO
Краток опис: AKPO WK-12 NEVA Inox, Целосно вграден аспиратор, Инокс, Капаците
Достапност:
Шифра: 73869
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 542 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 271 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AKPO WK-12 NEVA Inox, Целосно вграден аспиратор, Инокс, Капацитет на одвод 450cb3, Осветлување 2x ЛЕД, 3 брзини, Тајмер, Алуминиумски филтер, Бучност 68dB, Димензии 53x28x29 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG