Бренд: ST
Краток опис: ST MOD 3000 MRC X 60, Superior Technology, Високо модерен и диза
Достапност:
Шифра: 73316
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,799 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 567 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 284 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MOD 3000 MRC X 60, Superior Technology, Високо модерен и дизајнерски Аспиратор со оџак, Црна со Инокс, Контроли на допир, Вклучен далечински управувач, 3 степени на брзина, 650м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 190W, Светло 2x25W Халогено осветлување, 120мм отвор, Филтер Алуминиумска касета, Вклучен далечински управувач, Бучност: 56dB, Димензии: 58x63x39 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG