Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH, Вградна фурна, 6th sense технологија, Бе
Достапност:
Шифра: 71477
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH, Вградна фурна, 6th sense технологија, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, Каталитичко самочистење со помош на каталитички ѕидови, 3 Cook - истовремено печење 3 вида храна без мешање на аромите, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Турбо Вентилатор, 16 функции, Програми за печење леб и пица, 73л капацитет, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Материјал кој не остава отпечатоци од прсти, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, Тројно стакло на вратата, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm