Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei BT FreeBuds 3 CM-H-Shark Ceramic White, Bluetooth 5.1, К
Достапност:
Шифра: 49036

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei BT FreeBuds 3 CM-H-Shark Ceramic White, Bluetooth 5.1, Конектор:USB Type-C, IPX4 , battery 30mAh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555