Бренд: Roline
Краток опис: 12.99.1051-10 VALUE USB 3.1 / USB 3.2 Gen 2 Type C. to SATA 6.0
Достапност:
Шифра: 50204
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
12.99.1051-10 VALUE USB 3.1 / USB 3.2 Gen 2 Type C. to SATA 6.0 Gbit/s Adapter, 1 m
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG