Бренд: SONY
Краток опис: SONY 25DMR47SP, 25x DVD-R 4.7GB Spindle
Достапност:
Шифра: 10485

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY 25DMR47SP, 25x DVD-R 4.7GB Spindle
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555