Бренд: HAMA
Краток опис: ESTILLO Mouse Pad, Textile, Black, Suited for Optical Mice, W...
Достапност:
Шифра: 23787
Редовна Цена: 109 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

99 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ESTILLO Mouse Pad, Textile, Black, Suited for Optical Mice, Width x Depth x Height: 22 x 18 x 0.3 cm