Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.1046-150 VALUE UTP Kabel Kat6, LSOH, white, 2m
Достапност:
Шифра: 46678
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.1046-150 VALUE UTP Kabel Kat6, LSOH, white, 2m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it