Бренд: Roline
Краток опис: S1707-50 UTP Patch Cord Cat6, white, 7m
Достапност:
Шифра: 46666
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
S1707-50 UTP Patch Cord Cat6, white, 7m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt