Бренд: Canon
Краток опис: Canon KP-108,Canon KP108,Paper,Ink, for Canon Selphy CP500/CP600
Достапност:
Шифра: 31692

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon KP-108,Canon KP108,Paper,Ink, for Canon Selphy CP500/CP600/CP400/CP330/CP300/CP900
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela