Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 22" Wide VP228DE, True Resolution : 1920x1080 (FHD), Displa
Достапност:
Шифра: 27603
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 22" Wide VP228DE, True Resolution : 1920x1080 (FHD), Display Surface Non-glare, Brightness(Max) : 200 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1, Viewing Angle: 90°(H)/65°(V), Response Time: 5ms, Display Colors: 16.7M, HDCP support, I/O Ports: 1 x D-Sub, Chassis Colors : Black, VESA Wall Mounting : 100x100mm, Accessories: VGA cable, Power cord, Quick start guide
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela