Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RP
Достапност:
Шифра: 23668
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RPM PWM, 4 x 6mm heat pipes, RR-H411-20PW-R1
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG