Бренд: Corsair
Краток опис: Corsair Fan, AF120, Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm,
Достапност:
Шифра: 23653
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Corsair Fan, AF120, Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack, CO-9050001-WW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it