Бренд: DeepCool
Краток опис: DeepCool XFAN 5 PCI Slot System Cooling Fan
Достапност:
Шифра: 23556

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DeepCool XFAN 5 PCI Slot System Cooling Fan
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt