Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowin
Достапност:
Шифра: 23450

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1155/1156/775, 1800RPM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt