Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Slim DVD-RW Super-Multi SATA Black SDRW-08U1MT/BLK/GEN
Достапност:
Шифра: 10635
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Slim DVD-RW Super-Multi SATA Black SDRW-08U1MT/BLK/GEN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela