Бренд: Roline
Краток опис: 11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M
Достапност:
Шифра: 39304
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M, 0.8m
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR