Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Silver/Blue
Достапност:
Шифра: 10283
Гаранција (дена): 30
Редовна Цена:
449 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Silver/Blue
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ