Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Nereus Carry Bag, 16", Color: Black, Dimensions: (L)425*(W)
Достапност:
Шифра: 44637

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Nereus Carry Bag, 16", Color: Black, Dimensions: (L)425*(W)80*(H)325mm, Material: Polyester, Weight: 530 gr, P/N: 90-XB4000BA00010
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF