Бренд: Roline
Краток опис: 11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M
Достапност:
Шифра: 39304
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M, 0.8m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela