Бренд: DELL
Краток опис: DELL Vostro 3510, - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8MB 4.2GHz),
Достапност:
Шифра: 52947
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 43,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

38,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,250 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
DELL Vostro 3510, - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8MB 4.2GHz), рафичка карта Integrated Intel Iris Xe Graphics , Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME, 720P HD CAMERA, 3CELL 41WH Battery, 15.6 Full HD (1920x1080) IPS, P/N: SAIE5603P
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG