Бренд: Roline
Краток опис: 11.03.1530-100 IDE 3,5 HDD flat cable, 3XIDC 40F, 78cm
Достапност:
Шифра: 39005
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.03.1530-100 IDE 3,5 HDD flat cable, 3XIDC 40F, 78cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela