Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA AMG20BFH, Вградна микробранова печка, Црна боја, 20л, елек
Достапност:
Шифра: 69770
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA AMG20BFH, Вградна микробранова печка, Црна боја, 20л, електронски контроли, ЛЦД Дисплеј, DeFrost програма, тајмер, брзи нивоа, моќeн старт, 8 програми, 5 нивоа на моќност, 700W, 900W грил, 593мм 388мм 291мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt