Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Watch GT 3 Black, Display: AMOLED 1.43 inches 466 x 466 p
Достапност:
Шифра: 51568
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Watch GT 3 Black, Display: AMOLED 1.43 inches 466 x 466 pixels 1:1 ratio (~326 ppi density), OS: HarmonyOS 2.0, Memory: 16GB 2GB RAM, Connections: Wi-Fi 802.11 b/g/n Bluetooth: 5.2 A2DP LE, GPS with A-GPS GLONASS BDS GALILEO QZSS, Sensors: Accelerometer; gyro; heart rate; barometer; compass; SpO2; thermometer (body temperature), 50m water resistant 5 ATM, Wireless charging 10W
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG