Бренд: HP
Краток опис: Лаптоп HP Victus GAMING 15-fa1039nia (Black) , - Процесор I...
Достапност:
Шифра: 56143
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 86,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

75,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,167 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп HP Victus GAMING 15-fa1039nia (Black) , - Процесор Intel Core i7-13700H (24M Cache up to 5.0GHz), NVIDIA® RTX4050 6GB , 16GB DDR4 3200MHz, 512GB SSD m.2 PCIe, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,4kg, Battery: 4-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS 144Hz, P/N: 802S5EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка nVidia
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING