Бренд: HP
Краток опис: HP Active Backpack 15.6 Grey/Neon Yellow, P/N: 1LU23A#...
Достапност:
Шифра: 10787
Редовна Цена:
2,199 Ден.
12 РАТИ: 184 Ден.
24 РАТИ: 92 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Active Backpack 15.6 Grey/Neon Yellow, P/N: 1LU23A#ABB
Ранци 15.6 инчи