Бренд: HP
Краток опис: HP 305 ( 3YM61AE )Black Original Ink Cartridge, 120 str., za ...
Достапност:
Шифра: 31994
Редовна Цена:
949 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 305 ( 3YM61AE )Black Original Ink Cartridge, 120 str., za DeskJet 2710, DeskJet 2720,HP DeskJet 2320, DeskJet Plus 4100,
Кертриџ Кертриџи за HP принтери