Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WGB24410BY, Серија 8, СМАРТ Машина за перење на алишта ...
Достапност:
Шифра: 77721
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 94,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

75,599 Ден.
12 РАТИ: 6,489 Ден.
24 РАТИ: 3,339 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WGB24410BY, Серија 8, СМАРТ Машина за перење на алишта со можност за гласовна контрола, MADE IN GERMANY, Бела боја со црна врата, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, ИНВЕРТЕР мотор, Голем ЛЦД дисплеј со тајмер, 14 програми, Вграден WiFi за поврзување со апликација, Easy Start Guide лесно одбирање на идеалната програма со овој прирачник, Mini Load овозможува перење на само едно до две парчиња облека, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Reload Функција за додавање алишта, ActiveWater Plus за мала потрошувачка на вода при секое перење со автоматско препознавање на тежината, Брза програма 15/30 минути, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Allergy plus функција, Anti Stain - одлично чисти 4 најчести дамки, Iron Assist функција за намалување на гужвањето, Заклучување од деца, Контрола на нерамнотежа на барабанот, Eco silence drive долготраен мотор, Можност за дополнително ставање алишта во тек на работа (до одреден степен на циклусот), Антивибрациски страни, AQUASECURE заштита од протекување вода, Нова А енергетска класа, Макс. Бучност 70dB, Антивибрациски дизајн, Димензии 85 x 60 x 59цм