Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WDU8H541EU, Серија 6, SMART Машина за перење и сушење а...
Достапност:
Шифра: 74584
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 95,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

79,995 Ден.
12 РАТИ: 6,866 Ден.
24 РАТИ: 3,533 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WDU8H541EU, Серија 6, SMART Машина за перење и сушење алишта со интегриран WIFI, Home connect поврзување, EcoSilence drive Инвертер мотор, Капацитет 10кг перење и 6кг сушење, 1400 вртежи, Голем ЛЦД Дисплеј, DirectSelect осветлени контроли, 14 програми, AutoDry нежно сушење на алиштата до поскауваната сувост, Refresher за освежени алишта без гужвање, ActiveWater Plus за мала потрошувачка на вода при секое перење со автоматско препознавање на тежината, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Allergy plus функција, Hygiene care посебна програма која ги предобработува алиштата на мн високи темпертури за најголема хигиена, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Можност за додавање алишта, Заклучување од деца, Vario барабан, AquaStop заштита од протекување, Бучнот при перење 45dB, Нова Е енергетска класа, Димении 85x60x61.6 цм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Енергетска класа А
Капацитет 10+6 кг
Тип на мотор Инвертер