Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WAN28270BY, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 77577
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 39,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

36,449 Ден.
12 РАТИ: 3,129 Ден.
24 РАТИ: 1,610 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WAN28270BY, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција, Црна боја на врата на барабанот, 8кг капацитет, 1400 вртежи, XXL Голем ЛЦД Дисплеј, Touch control копчиња на допир, Iron Assist функција за намалување на гужвањето, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Active water Plus- двостепена автоматика за дозирање за количината на облека со што се штеди вода, Reload function функција која Ви овозможува да додадете алишта по веќе започнато перење, Антивибрациски дизајн, Заштита од деца, Повеќекратна заштита од излевање вода, Бучност 72dB, Нова A енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм