Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WAN28060, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР...
Достапност:
Шифра: 77720
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 37,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

33,489 Ден.
12 РАТИ: 2,875 Ден.
24 РАТИ: 1,479 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WAN28060, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција, Сребрена боја на врата на барабанот, 8кг капацитет, 1400 вртежи, XXL Голем ЛЦД Дисплеј, Touch control копчиња на допир, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Active water Plus - двостепена автоматика за дозирање за количината на облека со што се штеди вода, Vario Drum - нежно перење поради специјалната структура на барабанот, Брза програма 15/30 мин, Reload Функција за додавање алишта, Антивибрациски дизајн, Заштита од деца, Повеќекратна заштита од излевање вода, Бучност 72dB, Нова А енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм