Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WAN24065BY, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 76177
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

29,995 Ден.
12 РАТИ: 2,575 Ден.
24 РАТИ: 1,325 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WAN24065BY, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција, Црна врата на барабанот, 8кг капацитет, 1200 вртежи, XXL Голем ЛЦД Дисплеј, Touch control копчиња на допир, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Active water - двостепена автоматика за дозирање за количината на облека со што се штеди вода, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, ECARF Allergy plus сертификат специјално создадена за алергични лица и оние со сензитивна кожа, Функција за додавање алишта, 3Д Аква Спа систем на перење за подлабока пенетрација на водата, Антивибрациски дизајн, Заштита од деца, Повеќекратна заштита од излевање вода, Бучност 72dB, Нова Ц енергетска класа, Димензии 85x60x55 цм
WiFi/Smart Не
Боја Црна
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа Ц
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење