Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH VBD5780S0, Серија 6, Вградна фурна со ширина од 90cm, ...
Достапност:
Шифра: 77354
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 149,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

119,509 Ден.
12 РАТИ: 10,257 Ден.
24 РАТИ: 5,278 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH VBD5780S0, Серија 6, Вградна фурна со ширина од 90cm, Made in Italy, Инокс дизајн, ЛЦД Дисплеј со бело осветлување, 112л капацитет, Две Push Pull контролни копчиња, Самочистење со ПИРОЛИЗА, 10 функции за готвење, Пица програма, Телескопски водилки, Помалку време потребно за претходно загревање, Вклучени една тепција + една решетка + еден универзален сад за печење, А+ енергетска класа, Димензии 90x60x57 цм