Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ522 ( Quiet Blue ), - Процесор Int...
Достапност:
Шифра: 56726
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 31,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,318 Ден.
24 РАТИ: 1,193 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ522 ( Quiet Blue ), - Процесор Intel Core i5-1335U (12M Cache/ up to 4.6 GHz/ 10 cores), Рам Меморија 16GB DDR4 , Диск 512GB PCIE G3X2 SSD , Графичка карта Intel Iris X Graphics , 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD веб камера, HDMI 1.4, SD card slot, 1.8kg, 45W AC Adapter, 15.6" FHD IPS-level Panel (1920x1080) , US MIL-STD 810H military-grade standard, PN: 90NB10J1-M00HS0
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home