Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Delta S Wireless, Lightweight wireless gaming headse...
Достапност:
Шифра: 32655
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 11,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

9,069 Ден.
12 РАТИ: 779 Ден.
24 РАТИ: 401 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Delta S Wireless, Lightweight wireless gaming headset with 2.4 GHz and Bluetooth connectivity, 50 mm ASUS Essence drivers, AI Beamforming Microphones with AI Noise Cancelation, compatible with PCs, Macs, PlayStation 5, Nintendo Switch, 90YH03IW-B3UA00
Безжична GAMING